EXPERIENCES

▶ LESS CLOTHES, MORE EXPERIENCE

Iva (our founder & creative director) "I am in love with fashion and all forms of creativity that go along with it. It’s a way to express myself. But if you were to ask me to choose between a new coat or an opportunity to dip my feet into the ocean, I would always choose the latter. I love nature and the wilderness. I love extreme experiences and pushing my limits through exploring. And all I need in order to do that is a pair of old leggings, some comfy shoes, a versatile dress, my oversize Explorer hoodie, and a simple backpack.

That’s why it is so important to share this with you. LESS CLOTHES - MORE LIFE - MORE EXPERIENCES. Which is precisely why we are introducing EXPERIENCES. Now you can join us on our travels! We’ll be skiing and snowboarding in the French Alps, climbing Via Ferratas in Austria, doing yoga on empty beaches in Portugal, and exploring our favourite architecture around the world. And there’s more to come! Join our ODIVI family and be part of our world. YOU ARE MORE THAN WELCOME! "

ACTUAL AND PLANNED EXPERIENCES BELOW - CZECH TEXT (LET US KNOW IF YOU NEED TRANSLATION)

▶ ARCHI TREAT

aktuální termín červen 2024

VÝLET PLNÝ KONTRASTŮ. HIKY ŠVÝCARSKÝM ÚDOLÍM VALS K ROMANTICKÉ MALÉ VYSOKOHORSKÉ CHATĚ I LEDOVCI A NÁSLEDNÁ ODMĚNA V PODOBĚ LUXUSNÍHO HOTELU A PŘEDEVŠÍM TERMÁLNÍCH LÁZNÍ, ARCHITEKTONICKÉHO SKVOSTU OD PETERA ZUMTHORA.

Po příjezdu nás čeká ubytování v malém penzionu, druhý den se vydáme na tůru k ledovci a vysokohorské chatě, kde přespíme. Další den se vrátíme do Vals, kde nás bude čekat odměna v podobě welcome drinku, bílých peřin, termálních lázní i sauny. A především skvělá architektura Petera Zumthora. V ceně je nekonečné množství vstupů i speciální půlnoční vstup. Druhý den nás čeká luxusní snídaně a opět lázně. Poté směr, pokud bude čas a chuť stavíme se po cestě tam či zpět podívat na další stavby od pana Zumthora.

cena: 14900,- (prosím o zaslání platby na číslo účtu 35-4023500217/0100 a do poznámky vaše jméno) * storno poplatek 50% ceny

CENA ZAHRNUJE: dopravu, 3x ubytování (1x penzion, 1x vysokohorská chata - společné spaní/matratzenlager, 1x luxusní hotel se snídaní - dvoulůžkové pokoje), neomezené vstupy do termálních lázní, welcome drink, průvodce

CENA NEZAHRNUJE: stravu, pojištění

KAPACITA: 7 lidí

▶ HUT HIKING

aktuální termín červen 2024

BĚHEM TOHOTO VÝLETU SE PODÍVÁME DO ZÁPADNÍHO RAKOUSKA, AŽ SKORO K HRANICÍM SE ŠVÝCARSKEM. BUDEME OBJEVOVAT EPICKÉ HORSKÉ PRŮSMYKY, LEDOVÁ JEZERA A VODOPÁDY, HIKOVAT OPUŠTĚNOU PŘÍRODOU K VYSOKOHORSKÝM CHATÁM.

Pokusíme se dostat na 4 vysokohorské horolezecké chaty. Hiky jsou plánované především k přechodu mezi jednotlivými chatami. Většinou jde o přechody v délce 2-6 hodin. Poneseme si celou dobu batoh na zádech. Na jednotlivých chatách je většinou možnost stravování.

cena: 10500,- (prosím o zaslání platby na číslo účtu 35-4023500217/0100 a do poznámky vaše jméno) * storno poplatek 50% ceny

CENA ZAHRNUJE: dopravu, 2x lanovku, 4x ubytování, welcome drink, průvodce

CENA NEZAHRNUJE: stravu, pojištění

KAPACITA: 8-10 lidí

▶ FERRATA ADVANCED

aktuální termín srpen 2024

TENTO VÝLET SE BUDE TOČIT OKOLO JEDNÉ KRÁSNÉ FERRATY NA HOCHJOCH V OBTÍŽNOSTI C/D. Po příjezdu vyjedeme lanovkou a dojdeme malý kousek k vysokohorské chatě, kde budeme po 2 dny ubytovaní. Druhý den nás čeká ferrata. Jde o delší a náročnější ferratu, pro ty, kteří mají alespoň základní zkušenost nebo dostatek odvahy (po konzultaci) Připravené jsou malé výstupy po okolí, pro ty kteří nebudou mít dost.

cena: 8900,- (prosím o zaslání platby na číslo účtu 35-4023500217/0100 a do poznámky vaše jméno) * storno poplatek 50%

CENA ZAHRNUJE: dopravu, 2x lanovku, 2x ubytování vysokohorská chata - společné spaní/matratzenlager, zapůjčení ferratového vybavení, průvodce

CENA NEZAHRNUJE: stravu, pojištění

KAPACITA: 10 lidí

▶ LUXURY TREAT SOLO HOUSE

termín na míru dle vašeho požadavku, kapacita max 4 lidi 3 noci / 4 dny (+ cesta)

DOPŘEJTE SI ZÁŽITEK BEZ KOMPROMISŮ. PRAVÝ LUXUS TAK, JAK SI HO PŘEDSTAVUJEME MY. OJEDINĚLÁ ARCHITEKTURA, LOKÁLNÍ JÍDLO, VLASTNÍ KUCHAŘ, WINE TASTINGS PŘI ZÁPADU SLUNCE. VEZMEME VÁS NA NAŠE, CO SE TÝČE NEJEN ARCHITEKTURY, SRDCOVÉ MÍSTO. PRŮVODCEM VÁM BUDU JÁ - IVA, JAKO HLAVNÍ ARCHI ENTUAZIASTA A VAŠÍM OSOBNÍM KUCHAŘEM MŮJ PARTNER MARTIN (BLUMAR)

HLAVNÍ CÍL SOLO HOUSE by office KGDVS Jak vypadá taková “galerie architektury” ve volné přírodě? Většina staveb vychází ze zadání klienta nebo z kontextů, ve kterých je zasazena. Co se ale stane, pokud vezmete ty nejlepší architekty a dáte jim volnou ruku? Na severozápadě od Barcelony v kopcovitém terénu najdete první “sbírku architektury v Evropě”. Tak projekt popisují její iniciátoři, developer Christian Bourdains a kurátorka a produkční umění Eva Albarran. Můžete tu strávit noc v kruhovém domě od studia KGDVS nebo v betonové krychlové vyhlídce od studia Pezo von Ellrichshausen. Další projekty už mají své vizualizace a postupně budou přibývat.

“U TĚCHTO PROJEKTŮ JDE O KOMPLEXNÍ PŘÍSTUP A BOURÁNÍ HRANIC V RÁMCI KONCEPTU. NEJDE JEN O UBYTOVÁNÍ, TAKOVÝ ZÁŽITEK BY VÁS MĚL PŘIMĚT DOSTAT SE MNOHEM HLOUBĚJI”

PRŮBĚH Sejdeme se na letišti v Barceloně, čeká nás cesta cca 2 hodiny na místo (po cestě ještě jedno archi překvapení od Ricarda Bofilla a dle času i koupání v moři) Po příjezdu ubytování v Solo house by office KGDVS. K dispozice jsou pro vás 2 ložnice, které mají společnou koupelnu a jsou odděleny pouze prostorovým paravanem - celé prostory jsou takřka průchozí. Vedle ložnic se nachází bazén. My budeme obývat ložnici číslo 3, na druhé straně od vás a většinou nás najdete v kuchyni, kde vám po celé 3 dny budeme připravovat lokální dobroty, vždy servírované v jiném koutku Solo house, párované samozřejmě s lokálním vínem a drinky. Čeká nás také procházka po okolí, kde lze objevit další ze Solo houses i land artovou galerii. Kdo bude mít chuť, může zajet na prohlídku do místních vesniček, ale věřte, že se vám dům nebude chtít opouštět.

cena: 188 000,- za všechny (prosím o zaslání platby na číslo účtu 35-4023500217/0100 a do poznámky vaše jméno) * storno poplatek 50% ceny

CENA ZAHRNUJE: dopravu z Barcelony do Solo house a zpět, 3 noci ubytování Solo house by office KGDVS pro až 4 lidi, lokální jídlo včetně vlastního kuchaře po celou dobu pobytu, lokální pití po celou dobu pobytu, wine tastingy, tastingy …. all you wish, budeme tam jen pro vás.

CENA NEZAHRNUJE: dopravu do Barcelony, pojištění

KAPACITA: 1-4 lidi (+ stuff Iva a Martin)

Pro více vizuálních podnětů se podívejte na @odivi instagram do sekce EXPERIENCES nebo hledejte pod #odiviexperiences

*VŠICHNI ÚČASTNÍCI POTVRZUJÍ, ŽE SE ZÁJEZDU ÚČASTNÍ NA VLASTNÍ ODPOVĚDNOST